Аккумулятор был в наличии. Получил внятную консультацию у продавца. Быстро отправили. Аккумулятор отличного качества. Спасибо. Успешных продаж!
Анатолій З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Подзвонили для уточнення параметрів, які мені підходять, відправили оперативно, акамуоятор підійшов, все супер, дякую.
Олександр К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Антон К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитрий Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все підійшло,дякую!
Тетяна В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр М.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Що сказати по батареї, я замовляв із Китаю то була фірмова упаковка від Xiaomi . Тут же трохи пупирки і картон від якогось товару. Сама ж батарея в вакуумному пакетику. У суботу понесу у сервісний, там буде видно (xiaomi mi 9 lite ). батарея максимум 2500,асфальт 9 ,від 100% до 8% батареї хватило три години , діагональ екрану 6.39, на рідній батареї цей показник доходив до 5 годин.факти на лице , продавець гімно ,і товар фабула. ЦЕЙ МАГАЗИН ОБХОДЬТЕ СТОРОНОЮ СЕРВІСНИЙ НОМЕР НЕ ВІДПОВІДАЄ.ЯКЩО ВИ ЦІНУЄТЕ СВОЇ КОШТИ ЗАДУМАЙТЕСЬ, КРАЩЕ ВЗЯТИ У ДРУГОМУ МІСЦІ!!!!!!!!на четвертий день установки взагалі глючити почала. Зарядка іде на до 100% за одну годину 2 амперною зарядкою, після перезагрузки показує 68 %, і знову зарядка. Ппц.!!!!
Комментарий продавца
По перше, якщо виявилось, що товар не якісний, його можна повернути; По друге, якщо видзвонювати в неділю чи не в робочий час - є велика ймовірність, що слухавку нікому буде підняти. І по третє - дякуємо за такий розгорнутий і поетичний відгук.
Отзывы о компании Mobimaster-gsm
Аккумулятор был в наличии. Получил внятную консультацию у продавца. Быстро отправили. Аккумулятор отличного качества. Спасибо. Успешных продаж!
Подзвонили для уточнення параметрів, які мені підходять, відправили оперативно, акамуоятор підійшов, все супер, дякую.
Все підійшло,дякую!
Що сказати по батареї, я замовляв із Китаю то була фірмова упаковка від Xiaomi . Тут же трохи пупирки і картон від якогось товару. Сама ж батарея в вакуумному пакетику. У суботу понесу у сервісний, там буде видно (xiaomi mi 9 lite ). батарея максимум 2500,асфальт 9 ,від 100% до 8% батареї хватило три години , діагональ екрану 6.39, на рідній батареї цей показник доходив до 5 годин.факти на лице , продавець гімно ,і товар фабула. ЦЕЙ МАГАЗИН ОБХОДЬТЕ СТОРОНОЮ СЕРВІСНИЙ НОМЕР НЕ ВІДПОВІДАЄ.ЯКЩО ВИ ЦІНУЄТЕ СВОЇ КОШТИ ЗАДУМАЙТЕСЬ, КРАЩЕ ВЗЯТИ У ДРУГОМУ МІСЦІ!!!!!!!!на четвертий день установки взагалі глючити почала. Зарядка іде на до 100% за одну годину 2 амперною зарядкою, після перезагрузки показує 68 %, і знову зарядка. Ппц.!!!!
По перше, якщо виявилось, що товар не якісний, його можна повернути; По друге, якщо видзвонювати в неділю чи не в робочий час - є велика ймовірність, що слухавку нікому буде підняти. І по третє - дякуємо за такий розгорнутий і поетичний відгук.