
Екранний модуль для Infinix Note 50x (5G) у чорному кольорі
Дисплей із тачскріном для Infinix Note 50x (5G) потрібен, коли на старому екрані з’явилися тріщини, немає зображення або сенсор реагує з перебоями. Модуль виконаний у чорному кольорі та має матрицю IPS.
Що замінюється
У цій запчастині поєднані екран і сенсорне скло, тому після заміни відновлюється і картинка, і керування дотиком. Це зручно, коли пошкоджене саме лицьове зображення або сенсорна частина.
Сумісність і версія DPT
Окремо важливо врахувати позначку DPT version - партномер має починатися з DPT. Перед замовленням варто звірити цей нюанс із вашим старим модулем, щоб уникнути помилки підбору.
Про клас якості
Аналог - сумісний дисплей для заміни. За окремими параметрами він може відрізнятися від оригінальної запчастини, тому перед покупкою доречно ще раз перевірити модель і версію.
Якщо не впевнені у виборі або не знаєте, чи підходить саме ваша версія, напишіть нам - допоможемо з підбором і підкажемо, на що звернути увагу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація | С тачскрином |
| Оригінал | Ні |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Дисплей |
| Тип матриці | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас якості | Аналог |
| Партномер | 1051000148 A0, DPT 1051000126 A2 |
| Моделі телефона | Infinix Note 50x (5G) |
- Ціна: Ціну уточнюйте

